12 O’Clock Box – vienintelė tvari pietų prenumerata.

Tai patiekalai pagaminti harmonijoje su gamta:

Aukščiausios kokybės, ekologiški ir patikimų ūkininkų produktai;
Tvari daugkartinė pakuotė;
Tvarus maisto gamybos procesas.

Gamyboje naudojame tik tai, ką galime rasti geriausio. Ypatingai daug pietų raciono užima ekologiška mėsa, perkama tiesiai iš mažų ūkių.

Pagrindiniai mūsų parneriai – Lino Ruškio Eko Limuzinų ūkis, Kazlauskų Eko vištų ūkis, natūralus ūkis po Liepa, Fish Wish Premium Seafood.

Pavyzdinis savaitės meniu – tai tik maža dalis to, ko, ką savo daugkartinio naudojimo pietų dėžutėse rasite  kiekvieną mėnesį.

Spagečiai su
mėsos kukuliais

Jautienos ir kiaulienos kukulaičiai išsitroškinę skoniu turtingame raudoname padaže, kuriame itališkos meilės šokį šoka konservuoti pomidorai, bazilikai ir kepinti svogūnai. Visa tai karūnuoja ne kas kitas, o parmezanas. Tokie pietūs tikras komforto maistas skirtas pirmadieniui.

Raudonasis
karis

Vištienos krūtinėlė, paprikos, lapiniai kopūstai ir grybai smagiai susimaišę kokosų ir šildančių prieskonių troškinyje. Puikus patieklas netradiciškiems antradienio pietums.

Takai su
antiena

Lėtai kepta antiena, dvi smagiai nusiteikusios salsos - pomidorų bei tomatilų ir anansų, gvakamolė, chalapos paprikos, granatų acte marinuoti raudonieji svogūnai, traškus kopūstas, grietinė ir sūris - tokie sotūs ir žaismingi turi būti vidurio savaitės pietūs.

bowl’as
su krevetėmis

Ryžiai, konservuotos ir raugintos daržovės, špinatai, saldžios bulvės, riešutai ir apskrudusios krevetės. Išdėlioti kaip paveiksle ir nusiteikę nustebinti tave ketvirtadienio bemėsiais pietumis.

Firminė
Pho sriuba

8 valandas virtas jautienos sultinys su begale azijietiškų prieskonių, ryžių makaronai, jautienos juostelės ir daug šviežių žolelių. Skanūs ir sveiki pietūs puikiai tiks prasidedančiam savaitgaliui.