tsibodo sukti galvą dėl rytojaus pietų darbe? Atsibodo tie patys dienos pietų pasiūlymai biuro restorane?
Norisi sveiko ir skanaus maisto, tačiau neturi laiko ieškoti kokybiškų produktų ar leisti valandas prie viryklės? Vilnieti, mes turime sprendimą!

12 O’Clock Box – pirmoji tvari pietų prenumerata.

Tai kiekvieną vakarą pristatomas ateinančios dienos pietų patiekalas. Viskas, ką reikės padaryti – išalkus jį pasišildyti. O po pietų – jokių atliekų, nes patiekalas atkeliaus daugkartinėje pakuotėje, kurią grąžinsi mums pristatant kitą užsakymą.

Nesijaudink – nepabos, kadangi mes esame pasiruošęs nustebinti kiekvieną savaitę! Dėžučių meniu keičiasi kasdien, priklausomai nuo sezoninio produktų pasirinkimo ir nuo ūkininkų siūlomos produkcijos. Mūsų komanda dirba nesustodami tam, kad tavo dėžutėje atsirastų kuo sveikesni, švieži ir atsakingai užauginti pietų ingredientai. Tai – ką galime rasti geriausio!

Dėžutėse neapsiribojame viena maisto tema – ten rasi viso pasaulio virtuvių įkvėpimus. Žvarbų rudenį ir žiemą tikrai šildysimės meksikietiškuose ir Tailando patiekaluose, o karštomis vasaros dienomis tikrai džiuginsime šviežiais Viduržemio jūros regiono patiekalais.

12 O’Clock Box – maistingi, skanūs ir tvarūs pietūs, puikiai tinkantys tiek namams, tiek biuro virtuvei.

Labai svarbu žinoti, kad mes mylime maistą, tad sveikumą matuojame tikrai ne kalorijomis, o produktų kokybe, todėl mūsų dėžutėse žiemą tikrai nerasite pesticidų pagalba užaugintų „šviežių” daržovių. Nerasite ir pusriebių, cheminius procesus priverstų praeiti gaminių, tačiau rasite sveikus, pilno riebumo produktus.

Gamyboje naudojame daug sviesto, niekada nenaudojame hidrintų riebalų. Miltai – speltos, aliejus kepimui – saulėgrąžų, o padažams ir salotoms naudojamas alyvuogių aliejus – tik pirmo spaudimo. Naudojamas pienas, kiaušiniai ir mėsa – tik ekologiški arba iš patikimų ūkių. Žuvis – tik laukinė arba ekologiška.

Mūsų patiekalai – sotūs ir maistingi, gaminami iš daug ingredientų ir visiems VIENODI, tad prisitaikyti prie skirtingų dietų ar alergenų, deja, negalime. Tačiau jei ieškote įvairaus, sveiko ir skanaus maisto, mes – jūsų pasirinkimas!